Domů

!!! FOTOSOUTĚŽ - uzávěrka 26.12. !!!

Fotosoutez_2017_plaka_mt.jpg

Soutěžní podmínky:

 • Soutěž jsme vymysleli pro neorganizované amatérské fotografy (to jsou dnes téměř všichni). Jedná se primárně o soutěž autorů, nikoliv jednotlivých jimi zaslaných fotografií.
 • Pokud se fotografií živíte nebo jste členem nějakého fotografického spolku, prosíme, najděte si jinou soutěž.
 • Uzávěrka soutěže je 26.12.2017 o půlnoci.
 • Soutěžit Vás necháme ve dvou věkových kategoriích: A) do 15-ti let včetně, B) 16 a více let.
  TÉMA FOTOGRAFIÍ JE VOLNÉ.
 • Pevně daný potřebný počet soutěžních fotografií jsou tři. Zasláním menšího počtu fotografií se zbytečně bodově diskriminujete. Celkové pořadí autorů je totiž dáno součtem bodového zisku všech jimi zaslaných fotografií.
 • Porota se jako každoročně pohádá téměř do krve, ale nakonec vybere v každé kategorii vítěze hlavní ceny a dalších několik autorů odměněných věcnou cenou bez udání pořadí.
 • . VÍTĚZŮM HLAVNÍCH CEN V OBOU KATEGORIÍCH SE DOSTANÉ „MILÉ POVINNOSTI“ BÝT V ROČNÍKU PŘÍŠTÍM ČLENEM POROTY FOTOSOUTĚŽE (tedy bez možnosti v daném ročníku soutěžit). Je to takový náš „naschvál“, aby nám soutěž nevyhrávali stále titíž autoři...
 • Pořadatelé si vyhrazují právo fotografie a jména autorů publikovat v tisku a na internetu. Autorské právo zůstává zachováno autorovi.
 • . Z vybraných soutěžních fotografií bude v lednu 2018 uspořádána výstava v prostorách Základní umělecké školy ve Zruči nad Sázavou, kde proběhne v únoru 2018 i slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění. O všem se včas dozvíte prostřednictvím emailu, popřípadě internetových stránek Fotoklubu Zruč n.S.
 • DO SOUTĚŽE LZE PŘIHLÁSIT POUZE FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
 • Upravené fotografie lze v digitální podobě zaslat v přiměřeném rozlišení a kvalitě (stačí pro velikost tisku cca 30x40cm / 300dpi / rozměr delší strany cca 4000 bodů neboli pixelů), ve formátu JPG, TIFF nebo PNG (RGB, 8bit/kanál). Zasláním nekvalitních nebo příliš malých souborů ze zbytečně diskriminujete!
 • Kontaktním e-mailem pro komunikaci je fotosoutez.zruc@seznam.cz. Vzhledem k omezené velikosti přílohy zasílané zprávy však většinou nelze zasílat objemnější soubory přímo na e-mail. Využijte proto služeb portálů jako je například www.uschovna.cz. Používáním internetových úschoven rovněž pomáháte předejít nemilému zahlcení emailové schránky a nemožnosti přijímat další zprávy od Vás. Příjem souborů vám potvrdíme. Pokud potvrzení do týdne nedostanete, ozvěte se nám na výše uvedenou emailovou adresu.
 • Jednotlivé soubory s obrazovými daty je nutno pojmenovat – jejich jméno bude použito jako název soutěžního snímku. Zároveň je nutno zaslat (buď v samostatném textovém souboru, nebo ve zprávě pro příjemce) jméno a příjmení autora, věkovou kategorii (A/B) a bydliště (stačí obec). Když připojíte i seznam soutěžních fotografií v podobě textové přílohy nebo tabulky, vyloučíte tak možnost chybné evidence Vašich snímků.

Svou účastí ve fotosoutěži souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

PřílohaVelikost
Fotosoutez_2017_plakat.pdf2.37 MB

Kalendář

P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Informace

Anketa

Co je pro Vás fotografie?:
Černý Havran 2013